|
Real Oviedo B
— Compostela
15:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Coruxo
— Deportivo Fabril
16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Cayon
— Gimnastica Torrelavega
21 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Rayo Cantabria
— Arandina
21 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Guijuelo
— Racing Villalbes
21 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Langreo
— Valladolid Promesas
21 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Pontevedra
— Ourense CF
21 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Marino de Luanco
— Zamora
21 Apr 17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Real Aviles
— Covadonga
21 Apr 17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
AD San Juan
— Mutilvera
16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Real Sociedad C
— Athletic Bilbao B
18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Arenas Getxo
— Deportivo Aragon
21 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Brea
— Utebo
21 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Deportivo Calahorra
— Valle de Egues
21 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Gernika
— UD Logrones
21 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Naxara
— Barbastro
21 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Tudelano
— Izarra
21 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Barakaldo
— Alaves B
21 Apr 17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Andratx
— Formentera
14:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
La Nucia
— Manresa
17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Alzira
— Valencia Mestalla
19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Europa
— Badalona Futur
21 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Hercules
— Pena Deportiva
21 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Penya Independent
— Espanyol B
21 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Cerdanyola del Valles
— Lleida Esportiu
21 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sant Andreu
— Torrent
21 Apr 17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Terrassa
— Atletico Saguntino
21 Apr 17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Antoniano
— Estepona
21 Apr 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Betis Deportivo
— Aguilas
21 Apr 10:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
La Union
— Manchego
21 Apr 10:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
FC Cartagena II
— Cadiz B
21 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
UCAM Murcia
— San Roque Lepe
21 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
El Palo
— Mar Menor
21 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Orihuela
— Real Linense
21 Apr 17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Yeclano Deportivo
— Marbella
21 Apr 17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Guadalajara
— Villanovense
17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
San Sebastian de los Reyes
— Mensajero
21 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Union Adarve
— Getafe B
21 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Ursaria
— Numancia
21 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Montijo
— Badajoz
21 Apr 11:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
UD San Fernando
— Navalcarnero
21 Apr 12:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Talavera
— Illescas
21 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Cacereno
— Atletico Paso
21 Apr 16:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Gimnastica Segoviana
— Llerenense
21 Apr 17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|