Volleyball
|
USA
— Thailand
21:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Serbia
— Dominican Republic
16 May 01:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
France
— Germany
15:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Japan
— Turkey
18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Romania
— Azerbaijan
17 May 15:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Croatia
— Finland
17 May 17:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Estonia
— North Macedonia
17 May 19:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Luxembourg
— Portugal
17 May 21:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Austria
— Czech Republic
16 May 16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Faroe Islands
— Iceland
17 May 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Luxembourg
— Finland
16 May 18:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sri Lanka
— Iran
09:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Afghanistan
— Turkmenistan
11:30
|
|||||||||||||||||
|
|
Kyrgyzstan
— Pakistan
14:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Bella Vista
— 77 FC
16 May 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Estudiantil Porteno
— Union Vecinal General Belgrano
16 May 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Ferro Carril Oeste B
— CADM
16 May 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Gimnasia y Esgrima de Ituzaingo
— Gimnasia La Plata
16 May 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Nautico Hacoaj
— GEVP
16 May 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Universitario de La Plata
— UNLAM
16 May 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Defensores de Banfield B
— Deportivo Moron
16 May 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Galicia
— Deportivo Presidente Derqui
16 May 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
GEBA
— Harrods
16 May 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Glorias
— CANG
16 May 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Italiano de Jose C. Paz
— Atletico Llavallol
16 May 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Porteno Atletico
— Atletico Lanus
16 May 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Dexamenis Metamorfosi
— SFAM Fivos
19:45
|
Series Score 1:1
| ||||||||||||||||
|
|
Palembang BS
— Jakarta Garuda
16 May 12:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Jakarta Pertamina
— Jakarta Livin Mandiri
16 May 08:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Jakarta Elektrik
— Popsivo Polwan
16 May 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
KK Tel Aviv-1
— Asa Ben Gurion Beer Sheva
18:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Tonno Callipo Calabria U-19
— Powervolley U-19
08:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Showy Boys Galatina U-19
— Lube U-19
09:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Bellona
— Lithuanian Sports University Kaunas
17:45
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Santo Tomas Growling Tigers
— National University
07:00
|
Series Score 0:1
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Lyceum Lady Pirates
— Arellano Lady Chiefs
07:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
National University Lady Bulldogs
— Santo Tomas Tigresses
09:00
|
Series Score 1:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Universitet Barnaul
— ASK Nizhny Novgorod
16 May 10:00
|
Series Score 0:2
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Omichka
— Atom Kursk
16 May 13:30
|
Series Score 1:1
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Fenix
— Sokol
05:20
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Molot
— Orly
07:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Plamya
— Vityaz
08:50
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Payp
— Tornado
10:20
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Alliance
— Titany
12:20
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Granat
— Malahit
06:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Granat
— Sapfir
08:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|